Domů > Zábava - ov-kluby.net/backend.php > > >

ov-kluby.net


hudební web

poslední aktualizace:

fotoreport: blues alive XXIII (vol. 2 - pátek a sobota)

Přidáno:
jak už jsme naznačili v prvním dílu fotoreportů z třiadvacátého blues alive, jednoho z našich fotoreportérů potkaly technické problémy. kolegyně tedy zaskočila, jenže s tím úplně nepočítala, takže nestihla zachytit vše. pátek a sobotu tedy slučujeme do jednoho dílu a s menším skluzem nabízíme k zavzpomínání.

report: kazachstán pokřtil v lese svůj tichý pohled

Přidáno:
jak již víte, v pátek 14.12.2018 pokřtila v ostravském absintovém klubu les kapela kazachstán své nové album. plníme slib a po sadě fotek přidáváme i pár slov.

fotoreport: kazachstán v lese

Přidáno:
kazachstán pokřtil své třetí album s názvem 'tichý pohled'. stalo se v pátek 14.12.2018 v ostravském absintovém klubu les. naše foto- a reportérka byla u toho. nabízíme fotosvědectví, report slovní bude následovat.

fotoreport: prago union ve stounu

Přidáno:
poslední pátek loňského roku zavítala do frýdecko-místeckého klubu stoun hip-hopová úderka prago union. byli jsme s aparátem u toho.

fotoreport: hradišťan na masarykově náměstí (2 v 1)

Přidáno:
posledním ohlédnutím za adventním laděním na ostravském masarykově náměstí budiž dvojfotoreport za ze všech koncertů série 'ostravské vánoce 2018' snad nejvánočnějším - za vystoupením hradišťanu.

aktuálně: pf 2019

Přidáno:
ať se děje, co se děje, buďte furt a stále vysmátí!všem aktivním i pasivním návštěvníkům klubů a ov-klubů přejeme hudbou a jinou kulturou naplněný celý rok 2019!

Další informace ze zdroje ov-kluby.net >>>


Vítejte

  • Dobré jitro! dnes je neděle 20. ledna 2019.
  • Stránky si čtou 3 lidé.

AddThis Social Bookmark Button

Počasí

Kurzovní lístek

Oblíbená rádia