Domů > Zábava - ov-kluby.net/backend.php > > >

ov-kluby.net


hudební web

poslední aktualizace:

tisková zpráva: mezinárodní porota líhně hlasovala jednohlasně!

Přidáno:
ačkoliv to údajně nebylo vůbec jednoduché, zněly nakonec verdikty jednotlivých porotců téměř jednohlasně! tři postupující hudební skupiny z druhého kola soutěže amatérských hudebníků líheň 2019 jsou díky tomu známy a i v tomto kole reprezentují českou i polskou hudební scénu.

pozvánka: dead kennedys přijedou poprvé do ostravy

Přidáno:
druhého letního večera dorazí vůbec poprvé do ostravy legendární americká hardcore punková formace dead kennedys. přivítá ji dolněvítkovický klub brickhouse.

pozvánka: rakouští tenta zahrají s places v ostravském provozu hlubina

Přidáno:
zajímavý večer plný kytarových ploch a dalších uhrančivých zvuků vás čeká, vydáte-li se v sobotu 23.03.2019 do provozu hlubina. společně s domácími places se vám tam představí rakouská formace tenta.

fotoreport: scream inc. s kolínskou filharmonií v akrodu

Přidáno:
ve čtvrtek 14.03.2019 zavítala do jihoostravského domu kultury akord jednička mezi světovými metallica tribute kapelami scream inc. z kyjeva. společně s kolínskou folharmonií odehráli tribude show legendárního koncertu s&m live. pořídili jsme z ní fotoreport.

pozvánka: do olomouce míří držitel grammy al di meola

Přidáno:
hrál s paulem simonem, carlosem santanou, chickem coreou a s kytaristy johnem mclaughlinem a paco de luciou natočil jedno z nejprodávanějších živých alb v historii. řeč je o americkém kytaristovi al di meolovi. držitel ceny grammy a čtyřnásobný vítěz ankety časopisu guitar player magazine v kategorii nejlepší jazzový kytarista zahraje 20.03.2019 v olomouci. v olomoucké redutě představí nové album opus.

fotoreport: oskar petr a band v parníku

Přidáno:
ve čtvrtek 07.03.2019 se v ostravském klubu parník vzpomínalo na legendární kapelu marsyas. proběhl tu totiž jeden ze série koncertů oskara petra a jeho bandu. byli jsme u toho a nabízíme fotoreport.

Další informace ze zdroje ov-kluby.net >>>


Vítejte

  • Dobré jitro! dnes je středa 20. března 2019.
  • Stránky si čte 1 člověk.

AddThis Social Bookmark Button

Počasí

Kurzovní lístek

Oblíbená rádia